Blog je v rekonstrukci. Chci upravit obsah, začít psát články
najít nové oblíbené blogy. Nový start! :)
Budu ráda, když budete chtít být mým novým Affs.

Emo

19. října 2008 v 14:51 | Terezka

Emo:

emo avatar
emo
"Smějete se nám že jsme jiní? My se smějeme Vám, protože jste stejní!"

Spousta lidí háže EMO a různé sekty do jednoho pytle. Většina z nich si myslí, že EMO jsou zlí, bezcitní a hloupí... Není tomu tak! EMO berou svět takový jaký je-zlý a nespravedlivý.
Upřednostňují černou, červenou a bílou barvu, oblečení s lebkama, protože lebky jsou symbolem smrti. Nevěří v boha a nadpřirozené bytosti, nesnáší křesťany, věří pouze v realitu a sami v sebe. Nosí vlasy přes oko, aby neviděli jak se lidé radují z věcí a neváží si života.

Sebepoškozování

Obyčejný človek řeší své problémy s přáteli, EMO je řeší sebepoškozování . Když si myslí, že je nějaký problém neřešitelný nebo když jsou smutní či se nudí vezmou si žiletku a řežou si do ruk. Pořezané ruce a jiné části těla jsou pro ně samozdřejmostí .Uzavírají se do sebe, nikomu se nesvěřují.
http://system.bloger.cz/img/users/Aniji/Emo---.jpg
Spousta lidí je nechápe a myslí si, že nejsou normální. Z části mají pravdu, nejíst sladkosti, chodit s hlavou sklopenou a nesmát se, to je nezvládnutelné... Ovšem když si představíte jak je svět krutý, možná je pochopíte... http://system.bloger.cz/img/users/Aniji/emo.jpg

Image

Mít černě nalíčená obličej a skrývat svou identitu může být někdy i zábava. Tedy pokud máte tolik odvahy, vyrazit takhle do ulic...jsou většinou velmi plaší. Nechávají si propichovat piercingy na různých částech těla. Vetšinou rty po obou stranách, jazyk a obočí. Je zajímavé sledovat, kolik dnešních dospívajících dětí o EMO jeví zájem. Spoustě to však nevydrží.

Hudba

EMO poslouchají hudbu jako Silverstein, Bright eyes, Hellogoodbye, The used, My Chemical Romance, Hawthorne neights, Sugarcult, nemají rádi Hip-hop a Metal. Nosí oblečení v duchu 80. let a nikdy by si na sebe nevzali nic ze zvířecí kůže a žádný módní výstřelek, proto nesnáší všechny "shampony".Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky.
http://system.bloger.cz/img/users/Aniji/Emici.jpg

Kdo jsou EMO?

EMO jsou lidi, kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu? Na první pohled vypadaj EMO smutně a zcela ztraceně... žádné drogy, tabák, alkohol ( někdy třeba i kofein ) a hlavně být veganem či vegetariánem.
Takže všichni "EMO" co si s nadšením chodí kupovat oblečení do New Yorkru a jiných obchodů by vůbec emo být neměli ..Máte v tom guláš co?Ale zamyslete se... Prostě je to snaha být, co nejméně závislý na konzumní společnosti, což je v undergroundu vcelku předpokládaná záležitost.
Tak, to bylo tak stručně k emocore. Na tom přeci není nic špatného, ne? Myslím, že člověk, který předtím o emu nevěděl zhola nic nemá po přečtení těchto řádků důvod se o emu vyjadřovat s opovržením, nebo s posměchem!
 


Komentáře

1 Nathaniel Nathaniel | Web | 7. dubna 2010 v 15:47 | Reagovat

Emo? Máme si uvědomovat jak je svět krutý? Vždyť je to blbost!Hele já nic proti EMO nemám,ale to co tady píšeš :D Nesmysl .. :D Sebepoškozování? Debilnost .. Emo mi nevadí,ale sebepoškozování jo.Tím se nic nevyřeší.Lidi co to dělají jsou ubozí. :/ Já se stylu EMO nevyjadřuju opovržením nebo posměchem,ale tohle ? :/ Nechápu Tě .. :/ :D BLBOST ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama