Blog je v rekonstrukci. Chci upravit obsah, začít psát články
najít nové oblíbené blogy. Nový start! :)
Budu ráda, když budete chtít být mým novým Affs.

Beran

14. ledna 2018 v 12:32 | CuMelKaa |  Zvěrokruh

Beran

Sluneční karma - motto: Pohánět život vpřed
Roční období Vašeho zrodu je jaro, a příroda svádí odvěký boj o místo na slunci. Od ní se můžete dovědět o Vašich silných a slabých stránkách, o přidělených úkolech a osudových zápletkách. Rostliny vyhánějí pupeny, bojují o nejlepší místo, vítězí ten, kdo reaguje rychle a bez ohledů, a stále jde za světlem. Toto je Vaše karma. Jste bojovník, dobyvatel, hledající světlo. Přejete si lepší budoucnost. Beran je bojovník, mající vynikající duchovní schopnosti. Beran stojí na samém počátku zvěrokruhu a symbolizuje začátek nového cyklu. Toto postavení Vám přináší novou, rozhodující fázi života. Ve svém nitru musíte s něčím skoncovat a začít od začátku.
S Beranem jsou spojena dvě témata. První je hrdinství, dobrodružství a boje. Válečné spory otce v minulosti. Mezi předky narazíte na bitvy, boje a dobývání. Duše si našla rodinu, v níž je konfrontován s touto tématikou. I ve Vás plane bojový oheň a zuří bitvy. Najdete v sobě chtít ničit, bojovat a vítězit. Smiřte se se svým temperamentem, svou divokostí a agresivitou. Můžete je dále zušlechťovat a usměrňovat žádoucím směrem. Ačkoliv jste bojovník, není smyslem samotný boj, nýbrž světlo. Když na to zapomenete, nesplníte svůj karmický úkol. Pak se z Vás stane člověk, jemuž boj nepřinese část, nýbrž ztrátu a výsměch. Zrozenci v Beranu by měli hledat v minulosti otců tématiku obětování, vyhnání, vězení a ponižování. Vašeho otce vždy nadchne, když se zastanete slabších. Pak Vás otec i Vy se můžete dmout pýchou, cítit se šťastni. Ovšem jsou i Berani, kteří popírají svou sílu, svůj bojový oheň a sklony k hrdinství. Jsou slabí, nejistí a o sobě pochybují. Potlačování svého temperamentu si škodí. Takové zábrany jsou osudového charakteru. Takový člověk se ztotožnil s promarněným životem v minulosti a opakuje to, co už se jednou stalo. Porážka, poroba, záhuba. Tento člověk se nezvedne, neprotestuje a ani nevyužívá své energie. Odmítá otcovo dědictví a nedokáže se vymanit z karmického sevření. Musí zaplatit vysokou cenu - svým strachem a zbabělostí. Kdo odmítne dědictví, promění ho v jeho opak, tady v prokletí. Takovému člověku se lidé vysmívají, urážejí ho, ponižují a pronásledují. Mívá potíže v mezilidských vztazích.


Beran se musí naučit zacházet s ohnivou silou, kterou jste zdědili po svém otci. Nepotlačovat ohnivý temperament. Musíte nést karmu svého otce, vykoupit ho. Musíte být ochotni nést otcův osud. I kdyby jste otce nemohli vystát, jste s ním nerozlučně spjati. Je propleten Váš osud s osudem rodičů. Nikdo Vás nenutí, abyste jej převzali, ale Vy to uděláte s láskou, protože jim vděčíte za život.
Kdo chce vykoupit karmu svého otce, musí mu vědomě přitakat. Poděkovat a přijmout to, co Vám určil. Jinak se karma změní v břemeno, v prokletí. Potáceli byste se životem, neschopní využívat příležitosti k růstu, opakovali byste chyby minulosti a karma by Vás pronásledovala, abyste jí zkrotili. Berani neustále křižují cestu, jsou plni temperamentu, rychle vybuchují a rádi se hádají. Beran tak na základě vzdoru lépe chápe jeho podstatu. Z tohoto důvodu si tento zrozenec zvolil právě takového otce a jeho rodinu, bojovníka, válečníka, hrdinu, hazardéra či darebáka. Mnozí otcové Beranů jsou opravdovými hrdiny, neobyčejnými lidmi, extrémní sportovci, dobrodruhy nebo objeviteli. Svému dítěti - Beranovi nabízejí správný příklad, aby mohlo od začátku žít svou karmou - táhnout do boje, světlu vstříc. Toto je podstata Vaší karmy. Zde se spojují různá tajemství v jeden celek. Potkalo Vás v minulém životě něco, v čem musíte v současném životě pokračovat. Žijete jak si přejí Vaši rodiče. Tak se vás osud propojil s jejich osudem, zvláště pak s otcovým. V době Vašeho zrodu se prodlužují dny a noci krátí. Světlo a tma je metaforou dobra a zla. Jste rytíř bojující za dobro. Máte-li před sebou dobro, stupňují se Vaše síly. Nic Vás nezastaví. Váš otec a předkové stojí za Vámi.Možná byl Váš otec příliš slabý, aby si splnil své přání, svůj sen. Takový otec si nevědomky přeje, aby jeho dítě pokračovalo v jeho započatém boji. V některých rodinách přežívají vzpomínky na hrdinské činy minulosti. V takovém případě se narodí Beran, aby vzpomínky opět oživil.
Váš otec ztělesňoval vlastnosti Berana a snažil se Vám je přiblížit. Váš otec byl možná opravdu hrdina, nebo silný a nepřístupný muž. Důležité je pochopit, že z hlediska karmy jste takový vzor potřebovali.
Berani cítí silnou touhu po dětech a často si ji vyplní. Většinou se rodí mužští potomci. V minulosti rodiny zrozence Berana chyběli potomci mužského pohlaví, hrozilo jim vymření, hoši umírali mladí. Tato obava ze ztráty potomků a tím obava z budoucnosti mrazí duši. Nežít dál ve svých potomcích znamená pro Berany symbol věčné smrti.
To je Vaše další karmické poslání. Plodit syny protože v minulosti hrozilo vymření rodu postihnutého osudovými ranami. I Beran někdy odmítne svůj úkol a nechce děti. V takovém případě je nutné jít do minulosti a najít, co se stalo tak hrozného, že i přítomná generace odmítá potomstvo. Například předčasná smrt mohla poznamenat duši do takové míry, že udusí přirozenou touhu po dítěti. Beran musí splnit svou přirozenou karmu a plodit děti. Když se to nepodaří, potřebuje vhodnou náhradu. Starat se o cizí dítě, nebo převzít jinou povinnost, stejně důležitou jako je vlastní dítě, přesahující rámec jeho života. Vaše karma je nerozlučně spjatá s ohněm života a bojem. Tento oheň ve Vás žije a chce žít dál ve Vašem potomstvu.
ZDROJ: Astrokarty
 


Anketa

Chceš články týkající se Zvěrokruhu?

Ano
Nevím
Ne

Komentáře

1 YoshiYuri Kirishiki Sakamaki YoshiYuri Kirishiki Sakamaki | Web | 14. ledna 2018 v 12:49 | Reagovat

Pěkný článek

2 trierwarm trierwarm | E-mail | Web | 4. května 2018 v 16:14 | Reagovat

Because the admin of this site is working, no uncertainty very shortly it will be renowned, due to its feature contents.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama